CO TO JEST NOVOFERTIL®

Novofertil® – funkcjonalny spożywczy produkt, który zawiera, jak komponent, lecznicze środki.

Formuła Novofertila była opracowana w UE w 2015 roku z uwzględnieniem ostatnich naukowych badań w dziedzinie andrologii i patologii seksualnej.

Produkcja leku rozpoczęła się w tym samym roku we Włoszech w nowoczesnej fabryce Salix.

Formuła Nowofertila zawiera kompleks substancji biologicznie aktywnych, witamin, aminokwasów i mikroelementów dla mężczyzn, niezbędnych do prawidłowego przebiegu spermatogenezy.

Dzięki unikalnemu składowi, zwiększa koncentrację plemników, objętości ejakulatu, ogólną ruchliwość plemników, liczbę plemników morfologicznie normalnej budowy. Proces spermatogenezy jest skomplikowany i wieloskładnikowy, trwa przez okres dłuższy niż 2 miesiące i jest łatwo narażony na negatywne wpływy. Brak aminokwasów, mikroelementy, oraz koenzymy wymaganą liczbę biologicznie czynnych składników, oprócz stresu oksydacyjnego prowadzi do uszkodzenia tego złożonego procesu.Przy tym wspólne kombinacja 13-ciu substancji czynnych, które są znane z poszczególnymi właściwościami podniesienia jakości nasienia, daje w końcu efekt i w rezultacie działa o wiele mocniej, niż w przypadku tych substancji czynnych osobno.
Przepisy te są podstawą do skierowanego odbioru i utrzymania w zdrowym stanie reprodukcyjnego i seksualnego systemu u mężczyzn.

Głównymi wskazaniami do odbioru Nowofertyla są:

Męska niepłodność ekskretorno-toksyczna, sekretorne i idiopatyczne, warykocele.

Spadek testosteronu u mężczyzn, zmniejszenie libido, obniżenie potencji, zaburzenia erekcji.

Preparat idealnie nadaje się podczas przygotowań do pomocniczym odtwórczych technologii.

Novofert zaleca się stosować podczas fizycznego zmęczenia, spadku energii i wytrzymałości, nadwadze i zapobieganiu miażdżycy.

Unikalna mieszanka naturalnych (przyrodniczych) składników: aminokwasów, witamin i mikroelementów w specjalnie dobranych dawkach w ciągu wielu lat z powodzeniem stosuje się w kompleksowym leczeniu męskiej niepłodności i impotencji.