Лікування чоловічої безплідності

Ефективні способи боротьби з чоловічим безпліддям

Лікування цієї проблеми безпосередньо залежить від причин, що викликали чоловіче безпліддя, і діагнозу, який поставив фахівець. Якщо у пацієнта наявне порушення сперматогенезу, то призначається лікування інфекцій, які виникли в органах сечостатевої системи і корекція ендокринних порушень.

Крім того, пацієнтам, які мають малорухливі сперматозоїди, показана гормональна терапія. В основному її призначення при лікуванні чоловічого безпліддя – стимуляція активності і корекція захворювання. Набагато рідше подібна терапія призначається як основний вид лікування.

Якщо безпліддя чоловіка викликано варикоцеле, то лікування здійснюється хірургічним методом. Під час невеликої операції відбувається поліпшення відтоку венозної крові від яєчок. Результатом такого втручання стає зникнення застоїв, відновлення сперматогенезу і нормалізація обміну речовин.

Лікування безпліддя чоловіка означає прийом лікарських препаратів, які може призначити тільки лікар, після того, як отримає результати аналізів і зробить повне обстеження пацієнта.

На всіх етапах лікування чоловічого безпліддя необхідний прийом речовин, що сприяють сперматогенезу. Спеціально підібраний комплекс вітамінів, мінералів і амінокислот не тільки підвищує шанси чоловіка зачати дитину, але й здатний помітно поліпшити загальний стан здоров’я.