Новокарнітин

Добавка дієтична

Склад: в 1 флаконі 10 мл: L-карнітин база – 3,00 г, допоміжні речовини: фруктоза, кислота лимонна, сорбат калію, ароматизатор лимон, вода.

Рекомендовано до раціону харчування як додаткове джерело карнітину для корекції метаболічних процесів.

Властивості: L-карнітин є високополярним водорозчинним четвертинним аміном. Він діє в якості важливого кофактора для транспорту довголанцюгових жирних кислот у мітохондріальному матриксі, щоб полегшити окислювальні процеси і посилити вироблення клітинної енергії.

В організмі людини L-карнітин синтезується з гамма-бутіробетаїна під дією ферменту гамма-бутіробетаінгідроксілази (діоксигенази) в печінці та нирках, з яких транспортується в інші тканини і органи. Синтез левокарнітину вимагає участі вітамінів С, В3, В6, В9, В12, заліза, лізину, метіоніну і низки ферментів.

 

Вплив карнітина на чоловічу репродуктивну систему

Карнітин у високій концентрації присутній в чоловічій репродуктивній системі і, особливо, в епідідімісі (придатку яєчка), що вказує на його вирішальну роль в енергетичному обміні і дозріванні сперматозоїдів. Тому концентрація карнітину в еякуляті вважається маркером функції епідідіміса, а в деяких клінічних дослідженнях було продемонстровано зниження концентрації L-карнітину в сім’яній рідині у пацієнтів з епідідімітом.

 

Позитивний вплив L-карнітину на параметри сперми є добре вивченим фактом. Проведені клінічні дослідження вказують на статистично достовірне поліпшення поступальної рухливості сперматозоїдів у пацієнтів з олігоастенотератозооспермією, які вживали L-карнітин або ацетил-L-карнітин в дозі 3 г на добу протягом декількох місяців. Лікування L-карнітином підвищує моторику і життєздатність сперматозоїдів у пацієнтів з безсимптомним безпліддям з надмірним утворенням реактивних форм кисню і ультрасонографічними ознаками простатовезикулоепідідіміту, яким вже проводили антибактеріальне лікування.

Терапія за допомогою L-карнітину також ефективна для поліпшення якості сперми у пацієнтів з безпліддям, і вона дозволяє підвищити загальну здатність сім’яної рідини позбавлятися від окислювальних радикалів і поліпшити параметри сперми. Цікаво, що додавання L-карнітину в зразки сперми, призначені для кріоконсервації, дозволяє значно поліпшити якість сперми.

 

Функції та ефекти L-карнітину

Збільшення розумової і фізичної енергії

Як показали результати подвійного сліпого плацебоконтролюємого дослідження, проведеного в 2007 році в Італії, призначення L-карнітину в добовій дозі 2 г протягом 6 місяців призводило до підвищення розумової і фізичної активності. Випробовувані відзначали поліпшення настрою, підвищення витривалості і підняття загального тонусу.

Спалювання жиру

L-карнітин здійснює транспорт жирних кислот (структурні елементи жиру) в мітохондріальний матрикс, де відбувається їх руйнування з виділенням енергії. Додатковий прийом L-карнітину здійснюється з метою інтенсифікувати руйнування жирів.

Стійкість до стресу

Дослідженнями доведена ефективність карнітину в збільшенні толерантності до стресів і підвищенні адаптаційних можливостей організму людини.

Детоксикація

L-карнітин підтримує рівень вільного CoASH, який бере участь у знешкодженні органічних кислот і ксенобіотиків, необхідний для функціонування деяких ферментів і для нормальної роботи циклу Кребса.

Анаболічні функції

Анаболічний ефект L-карнітину був встановлений експериментально. Під час дослідів із застосуванням цієї добавки вчені звернули увагу, що випробовувані не тільки втрачали жир, але поряд з цим збільшували суху м’язову масу. Анаболічна дія карнітину пояснюється його участю в обміні фосфоліпідів, оптимізацією балансу Ацетил-CoA/CoASH, великим використанням в якості джерела енергії жиру, поліпшенням нейротрансмісії.

Захист серця і судин

Перш за все цей ефект реалізується за рахунок зниження рівня холестерину, який вражає дрібні коронарні судини. Крім того, L-карнітин покращує метаболізм міокарда, надає антиоксидантну дію. Клінічні дослідження показали, що після курсу карнітину люди із захворюваннями серця рідше пред’являли скарги, а функція міокарда поліпшувалася.

Інші ефекти

L-карнітин надає нейропротекторну, антигіпоксичну, антиоксидантну і антитіреоїдну дію, запобігає апоптозу і остеопорозу, а також стимулює регенерацію тканин.

Приймати: дорослим (старше 18 років) по 1 флакону 1 раз на день, запиваючи склянкою води.

Застереження: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування грудьми. Продукт не можна використовувати в якості замінника повноцінної дієти.

Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря.

 

Форма випуску: по 10 флаконів в блістері, по 2 блістера в картонній коробці.

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Термін зберігання: 2 роки з дати виготовлення.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Виробник: Лабораторіос Віренс СЛ, Індустрія 48-Б, Промислова зона Норд-Ест, Сант-Андреу-де-ла-Барка (Барселона), 08740, Іспанія на замовлення «Новеко» Інвест енд Трейд Корп., США.

Імпортер: ТОВ «Новеко Україна»

Тел.: 067 545 77 98
050 580 67 90
044 223 23 13

shop@noveco.com.ua