Що таке Новофертил®

НОВОФЕРТИЛ® – функціональний харчовий продукт, який в якості компоненту містить лікарські засоби.

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Міністерства охорони здоров’я України № 05.03.02-03 / 24135 від 05.06.2015

 

Формула НОВОФЕРТИЛ® розроблена в ЄС в 2015 році з урахуванням останніх наукових досліджень в області андрології та сексопатології.

Виробництво препарату почалося того ж року в Італії на сучасній фабриці Salix.

 

Формула НОВОФЕРТИЛ® включає в себе комплекс біологічно активних речовин, вітамінів, амінокислот і мікроелементів, необхідних чоловікам для нормального протікання сперматогенезу.

Завдяки унікальному складу підвищує концентрацію сперми, обсяг еякуляту, загальну рухливість сперматозоїдів, кількість сперматозоїдів морфологічно нормальної будови. Процес сперматогенезу складний і багатокомпонентний, триває більше 2-х місяців і легко піддається негативному впливу. Брак амінокислот, мікронутрієнтів, коензимів і низки необхідних біологічно активних компонентів поряд з оксидативним стресом призводять до певних негараздів у цьому складному процесі. Проте спільна комбінація 13-ти діючих речовин, які відомі своїми унікальними властивостями підвищувати якість сперми, дає в підсумку синергічний ефект і діє набагато сильніше, ніж при використанні даних діючих речовин окремо. Це пояснює важливість застосування препарату для підтримки в здоровому стані репродуктивної і сексуальної систем чоловіків.

 

Основними показаннями для прийому НОВОФЕРТИЛ® є:

  • Чоловіче екскреторно-токсичне, секреторне та ідіопатичне безпліддя, варикоцеле.
  • Зниження тестостерону у чоловіків, знижене лібідо, зниження потенції, еректильна дисфункція.
  • Підготовка до допоміжних репродуктивних технологій.

Рекомендується застосовувати НОВОФЕРТИЛ® при фізичній астенії, зниженні енергії та витривалості, надмірній вазі і для профілактики атеросклерозу.

 

Унікальне поєднання природних компонентів: амінокислот, вітамінів і мікроелементів в спеціально підібраних дозах протягом багатьох років успішно застосовується в комплексному лікуванні чоловічого безпліддя та імпотенції.